O naší firmě Čalounické služby Sklenářské služby Reference Napište nám
Čalounické a sklenářské práce .......... Rámování a paspartování obrazů .......... Pískování a fazetování skel a zrcadel
Úvod     O nás     Čalounictví     Sklenářství     Reference     Kontakt
Created By AZ Weby
© Copyright Čalounictví a sklenářství Roman Rucki
Naše společnost Čalounictví a sklenářství Roman Rucki tu zde je pro Vás a Vaše přání již řadu let a děláme vždy maximum pro to, aby jste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.
Důkazem toho je, že se k nám  vracejí zákazníci nejenom z blízkého ale i z dalekého okolí. Naleznete nás v Pardubicích a v Holicích. Zde všude se na Vaši návštěvu vždy těší náš personál, který je připraven Vám s čímkoli pomoci či Vám velmi rád poradí třeba při výběru vhodné látky. Látek pro Vás máme připravno celkem přes 3500 vzorů, aby si u nás vybral opravdu každý. Vzorky samozřejmě neustále doplňujeme o nové a tím, je u nás zajištěn vždy aktuální výběr.

Provádíme nejen veškeré čalounické práce (dále viz.
Čalounictví), ale sklenářské práce a také rámování a paspartování obrazů.
Ze sklenářských prací můžeme jmenovat například fazetování skel a zrcadel, pískování zrcadel, skleněných polic či skleniček, apod. Samozřejmostí je také zasklívání, vrtání, broušení skel či zrcadel. Výrobíme pro Vás třeba i luxusní zrcadlo přesně podle Vašich požadavků nebo certifikované izolační sklo...(dále viz. Sklenářství)
Kde nás naleznete:
Provozovna v Holicích

Provozovna v Holicích

Náměstí T.G.M. 548, Holice 534 01
(v průjezdu mezi Fin.úřadem a ČSOB)


mail: calosklo.rucki@seznam.cz